AVIANMECHANICS

جهان کلای بهروش
روشهای مدرن تجهیزات مدرن سرعت در انجام پروژه ها پشتیبانی حرفه ای

درباره ما

شرکت جهان کالای بهروش در سال 1388 به عنوان یک شرکت بازرگانی با هدف ورود به بازار ماشین آلات صنعتی تاسیس شد و به پشتوانه تجربیات موسس خود توانست در کمتر از یک سال جایگاه خود را در بین شرکت های قدیمی و بزرگ همکار پیدا کند .

افق دید ، استراتژی و نیاز سنجی بازار در سالیان بعد از تاسیس ما را بر آن داشت که با تکمیل تیم متخصص و با تکیه بر همین متخصصان جوان کسب و کار خود را گسترش داده تا جایی که اینک به عنوان یک هلدینگ علاوه بر ماشین آلات صنعتی در عرصه های مختلف اعم از صنایع آرد سازی ، صنایع پرورش طیور ، دارو و… دارای نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از چندین شرکت بزرگ و صاحب نام هستیم .

تخصص ، اعتبار و تسلط بر فن بازار و همچنین تیم پشتیبانی فنی قدرتمند باعث گردید که در این سالها مفتخر به انجام پروژه های متعدد اعم از ملی و خصوصی بشویم .

در انتها با استعانت از درگاه ایزد منان هلدینگ جهان کالای بهروش به عنوان Head Brand به همراه تیم و شرکت های زیر مجموعه خود تلاش میکند درتمام عرصه های موضوع فعالیت و عرصه های نوین درجای جای این مرز و بوم پهناور که توان اثر گذاری مثبت دارد خدمت گذار هموطن های عزیز باشد . که رزومه شرکت ، خود مبین این موضوع می باشد.

12

Team Member

73

Happy Clients

What we do…

Coming Soon…!

212

Finished Projects

4144

Hours of Work

Last but not least…

Coming Soon…!

تماس با ما

ایران ، تهران ، بلوار مرزداران ، خیابان پور جعفری ، نرسیده به بلوار خرم رودی ، پلاک 6 ، واحد 3

Email: info@jkb.ir
Tel: +98-21 442 99043